Underberg AG

Underberg — група підприємств по всьому світу, що виготовляють міцні спиртні напої, вина і шампанське. Повна назва «semper idem Underberg AG». Підприємство розділене більш чим на 30 окремих філіалів на яких задіяно більш ніж 1000 працівників. В 2003 році грошовий обіг фірми склав 500 млн євро. Сьогодні компанією володіє четверте і п'яте покоління: Еміль Ундерберг, Хрістіана Ундерберг і Хубертіна Ундерберг-Рудер.
Самий відомий продукт — це гірка настоянка групи біттерів «Ундерберг».
Компанія була заснована 17 червня 1846 року Губертом Ундербергом (Hubert Underberg) і його дружиною в день їх весілля, в місті Райнберг і знаходиться по сьогоднішній день в сімейній власності.
В 1939 було зупинено виробництво настоянки через недостачу сировини і відновлено у вересні 1949. В цьому ж році Емілем Ундербергом на ринок була введена 20-ти мілілітрова бутилочка, щоб протистояти труднощам збуту для відносно дорогого напою. Щоб уникнути плагіату, на авторські права були заявлені такі складові частини як форма бутилок, упаковка бутилки, колір, ярлик і фірма продукту. Однак це не сворило перешкод перед копіюванням і випуск продукту на ринок іншими виробниками алкогольних напоїв. З тих часів фірмою Ундерберг було подано більш ніж 1.200 позовів проти порушників авторського права.
Девіз компанії: «По всьому світу на службі вашого здоров'я»
 

Бутылочки избраного производителя(1)

Underberg

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2019 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь