Stock Polska (Polmos Lublin S.A.)

Початок Polmos Lublin, сьогодні Stock Polska, сягає першої половини двадцятого століття. Компаню в той час, створив відомий промисловець Еміль Люблін Plage, який в 1906 році заснував першу фабрику ректифікації в Любліні.Саме завдяки самовідданості спадкоємців Еміля Плаге (Emila Plage) компанія пережила потрясіння двох світових війн щоб у 1944 відновити виробництво. Здавалося, що найгірші часи минули. На жаль, за комуністичного режиму, який запанував у повоєнній Польщі, компанія не могла існувати у своєму первісному вигляді. На хвилі націоналізації приватних заводів, в 1951 році державна монополія перебрала усе майно, що належало ректифікації Любліна, і незабаром їх долю розділили і інші установи цієї галузі.
У результаті приватизації протягом п'ятдесяти років усі питання повязані з діяльність компанії вирішувались державою, а точніше державна алкогольна промислова компанія Polmos. У той час це була єдина легальна можливість функціонування заводу. З часом, політичні зміни у Польщі призвели до поступової реорганізації Товариства, аж до перетворення його в акціонерне товариство з участю казначейства (1998) і, нарешті, приватизації. Компанія пережила важкі часи економічного спаду, для того щоб стати лідером на ринку ароматизованих горілок і одним з найбільших гравців на алкогольному ринку. Ця позиція залишається і сьогодні.
Традиція якісної алкогольної продукції Любліна, тягнеться ще з перших технологій виробництва. Багаторічний досвід і висока якість продукції Stock Polska в успішнно конкурує, в період вільної ринкової економіки, з великими виробниками горілки і постійно розширює свій асортимент продукції

На даний момент Stock Polska є виробником найпопулярнішою горілкою в Польщі (Żołądkowa Gorzka) та інших відомих і шанованих брендів на внутрішньому ринку.
З 2007, Stock Polska є частиною міжнародної групи компаній Stock Spirits Group. Є лідером з виробництва ароматизованої горілки і належать до трьох найбільших виробників алкоголю в Польщі.
 

Бутылочки избраного производителя(7)

Zubrowka Bison Grass Vodka
Zubrowka Bison Brand Vodka
Wodka Zoladkowa Gorzka
Orkisz Spelt Vodka
Medos
Lubelska Zurawinowka
Chopin Rye Vodka

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2021 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь