Hankey Bannister

Hankey Bannister
Знаменита компанія Hankey Bannister & Co. була заснована в 1757 році. Ми поставили собі за мету створити віскі, котре задовольнило би смаки наших найвибагливіших клієнтів, завоювало репутацію першокласного напою та подавалося в кращих домах лондонського суспільства та далеко за його межами.

Будучи світською людиною з хорошими зв’язками в аристократичних колах, я добре знав, які високі вимоги благородні пані та пани пред’являють до якості напоїв для свого столу. Що стосується практичних питань управління нашим підприємством, то тут мені пощастило – мій компаньйон, такий собі містер Х’ю Банністер, виявився не лише бізнесменом з діловою хваткою, а й трудолюбивою натурою, та ще й з багатим досвідом.

Ось так і сталося, що ми об’єднали свої зусилля з однією метою – поставляти найбільш вишукані вина та алкогольні напої світському суспільству Лондона.
Минали роки, і слава про Hankey Bannister розійшлась по всій імперії. І по сьогодні люди у всьому світі насолоджуються відмінним віскі цієї марки.
Бажаєте знати, чим наше віскі заслужило таку славу? Плесніть в бокал трохи скотча і переконайтесь самі!

Невдовзі про Hankey Bannister & Co. заговорили в Лондоні, і в 1800-х роках його популярність розійшлася по всьому світу.

Мушу сказати, що в будь-якій історії успіху більшу роль часто відіграє удача. Коли ми почали випускати Hankey Bannister, в моду ввійшло все шотландське. Королева Вікторія тоді захопилася нашими кузенами з Північної Британії і започаткувала моду на шотландку та віскі.

Іншим фактором, що посприяв нашому успіху, стало прийняття в 1823 році Закону про акцизні збори, який лібералізував виробництво віскі. Були зняті обмеження на його виробництво та зменшене мито. Цей закон поклав кінець нелегальному дистилюванню та контрабанді спиртних напоїв і заклав основи сьогоднішній індустрії віскі. З розширенням індустрії укріплювалися і позиції компанії Hankey Bannister.

Із цим співпало також скорочення імпорту портвейну із Франції, який завжди був улюбленим напоєм в світських колах. Коли перевагу стали віддавати віскі, Hankey Bannister уже завоював репутацію високоякісного ароматного напою. І невдовзі всі вже пили тільки віскі Hankey Bannister! М’яке, легке та ідеально збалансоване, віскі Hankey Bannister і сьогодні залишається популярним напоєм серед справжніх цінителів.
 

Бутылочки избраного производителя(1)

Hankey Bannister

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2020 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь