Angus Dundee Distillers Plc

Angus Dundee Distillers Plc
Розташована недалеко від села Tomintoul, найвищого села в горах Шотландії в престижній місцевості Glenlivet в самому серці регіону Спайсайд, знаходиться віскокурня Tomintoul.

В середині минулого століття знадобилося більше року, щоб знайти саме чисте джерело води для використання у виробництві віскі. Нарешті, було знайдено Ballantruan Spring, унікальне джерело найчистішої води в Кромдейл Хіллз.

Тому віскокурня Tomintoul була побудована недалеко від Ballantruan Spring на території прилеглій до величної річки Ейвон. Природне середовище, велика висота, чисте повітря і використання виключно високої якісті води з джерела Ballantruan Spring, об'єдналися для підвищення чудової якісті Tomintoul Speyside Glenlivet Single Malt — the gentle dram.

Tomintoul односолодове віскі Роберта Флемінга, чия сім'я займалась виробництвом віскі в регіоні Speyside Glenlivet протягом чотирьох поколінь. Натхненний традиціями, він створив віскі унікальної якості, які тепер доступні в шести видах, кожне з яких є гладким і м'яким.

Віскокурня Tomintoul належить віскокурні Angus Dundee з 2000 року.
 

Бутылочки избраного производителя(2)

Tomintoul 12 Y.O.
Tomintoul 10 Y.O.

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2020 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь