Кіровоградське ДП "Артеміда"

Горілка «Еталон» виготовляється на Кіровоградському державному підприємстві «Артеміда». Для виробництва цього продукту було запроваджено цілу низку абсолютно нових для України технологій. Горілка має м'який смак, характерний для натурального продукту. У виробництві горілки «Еталон» використовується тала вода, яку продукує сам виробник. Вода із артезіанської свердловини, розміщеної в 20-ти кілометрах від Кіровограда, проходить стандартний п'ятирівневий процес очищення. Після цього заливається у спеціальні морозильні камери і перетворюється у лід. Осад, який залишився, зливається. При зворотньому процесі, коли вода тане, методом очистки отримують 50% чистої талої води, на основі якої і виготовляється горілка «Еталон». Далі тала вода проходить очистку сріблом, методом іонізації, і лише після цього поступає на заводську лінію для купажування, змішування зі спиртом.

Для виготовлення найбільш якісного продукту державний завод «Артеміда» проводить закупівлю спирту Львівського держспиртзаводу. «Еталон» виготовляють на основі спирту «Пшенична Сльоза», який в нашій країні використовують для розливу горілок Немирів «Преміум» та Союз-Віктан «Гран -Прі». Це стандарт найякіснішого та найелітнішого спирту. Далі суміш спирту та води надходить у заводські колони висотою 5 метрів, що наповнені активованим березовим вугіллям. Отримавши заключну стадію очистки, горілка поступає на лінію розливу. ВО «Артеміда» розробило унікальну систему захисту своєї горілки. Оригінальний дизайн пляшки було розроблено місцевими дизайнерами, а формокомплект виготовлено у Чехії. Пляшка має рельєфну форму у вигляді айсберга, додатковим рівнем безпеки є голограма на контретикетці пляшки. Спеціальний напис на боковині пляшки дозволяє успішно боротися з підробками. Ковпачок розроблявся у Польщі, окремо для кожного з видів горілки «Еталон». На кожному ковпачку міститься фірмовий напис та індивідуальна кольорова гамма.

Всередині пляшки горілки «Еталон» вміщено спеціальну кульку, розроблену Харківським науково-дослідним інститутом. Аналогів у Європі немає. Кульку зроблено зі скла, напилення на ній — з чистого срібла з товщиною стінки 0,7-0,8 мікрон. Таким чином було введено ще один рівень захисту від підробок на ринку лікерогорілчаних виробів. Додатковим засобом захисту слугує і дозатор, ексклюзивно спроектований для ТМ «Артеміда» нідерландською компанією. Всередині конструкції міститься силіконова кулька, розміри якої максимально точні. Кулька на молекулярному рівні не пропускає крізь себе горілку з міцністю менше, ніж 40 градусів.

Як бачите, ТМ «Артеміда» пропонує абсолютно новий і вишуканий бренд — горілку «Еталон». Технологічний процес, багаторівнева система очистки сировини, якісний захист продукції дозволяють донести до споживача товар, що з гідністю носить назву «Еталон». До речі, асортиментний ряд цієї горілки складають 4 позиції: «Еталон» Black Ice, «Еталон» Класік, «Еталон» Пшенична з медом та «Еталон» Срібний. Тож кожен може обрати свій улюблений смак і оцінити неперевершену якість міцних напоїв «Еталон».
 

Бутылочки избраного производителя(2)

Еталон Срібний
Еталон Класик

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2020 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь