A de Fussigny

A de Fussigny
Історія появи коньячного дому A. de Fussigny трохи загадкова. Справа в тому, що біля витоків цього будинку стоїть видатний майстер купажу Ален Луї Руайе, представник сьомого покоління потомствених винарів, майстрів-дистиляторів і негоціантів, сім'я якого ще недавно володіла одним з поважних сімейних коньячних будинків — Louis Royer. Однак в 1988 році він створив новий будинок — A. de Fussigny, а в 1989 році продав свою частку (за іншими джерелами — частину своєї частки) в Louis Royer і цілком і повністю зосередився на новому проекті. Причини такого рішення Альона Луї не зрозумілі. Можливо, тут грали свою роль економічні фактори, але не можна виключити й те, що він прийняв рішення зосередитися на тому, в чому він досяг небувалого, за оцінкою преси, досконалості — на купажі.

Старт будинку A. de Fussigny вийшов більш ніж вдалим. Широка популярність Олена Руайе в регіоні, його зв'язки з виноградарями і майстрами дистиляції, які завжди відкладали бочонок-другий кращих спиртів для <внутрішнього споживання>, допомогли отримати доступ до унікальних спиртів і створити купажі, що викликали бурхливий захват як професіоналів, так і любителів благородного напою. Однак, неважко здогадатися, що запаси <для внутрішнього споживання> не настільки великі, і рано чи пізно доведеться або припиняти створення Коньяків, або самим організовувати повний цикл виробництва.

Одне з інтерв'ю керівників будинку A.de Fussigny дозволяє зробити висновок, що його власники передбачали такий розвиток подій. Судіть самі: один з партнерів проекту володіє 350 га виноградників на найкращих ділянках Гран і Пти Шампані. Будинок має власне бондарне виробництво, причому для виготовлення бочок використовується тільки лімузенський дуб, не менше 4-х років витриманий у вологому кліматі Шаранти. Дозрівання (витяг) спиртів відбувається в два і більше етапів, причому на першому етапі бочки зберігаються в підвалі з вологим земляною долівкою, а потім, по мірі необхідності, переміщаються в підвал, де підлога суха і має гравійну підсипку.

Не виключено, що все описане вже призвело до використання в купажі деяких марок Коньяків будинку A. de Fussigny власних спиртів, але читаючи ці рядки явно доведеться почекати деякий час, щоб покуштувати створені з власних спиртів напої елітних марок. Поки ж Ален Луї Руайе представляє шанувальникам свого таланту унікальні купажі з спиртів, швидше за все, стороннього виробництва. У будь-якому випадку неважко відразу відчути фірмовий стиль Майстра, що відрізняється тим, що він створює добре збалансовані, м'які, фруктово-квіткові Коньяки, виключно багаті нюансами.
 

Бутылочки избраного производителя(2)

Nakhimov Cognac Prestige
A. De Fussigny Selection

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2019 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь