Destilerias Cocal

Destilerias Cocal
Лікеро-горілчаний завод «Cocal» є лідером з виробництва рому на Канарський Островах. Створена на островах в 1948 році, на даний час володіє великими виробничими потужностями, а саме: винний погреб місткістю 80.000 літрів в дубових бочках для мацерації та зістарювання, сучасної лінії автоматичного розливу що випускає 8.500 бутилок на годину, що виготовлена з нержавіючої сталі для отримання максимальної якості кінцевої продукції.

Для виконання взятих на себе зобовязань перед своїми клієнтами щодо якості продукції, Cocal впровадила та підтримує систему контролю якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9000. Поряд з цією системою використовуються превентивні програми обслуговування всього обладнання, електричні та пневматичні системи що гарантують безперебійну роботу без втрати потужностей лінії виробництва.

Також завод займається імпортом та дистрибуцією продуктів сторонніх виробників, таких як Arehucas, Wiliams-Humbert, Grupo Estévez o Sari.

Лікеро-горілчаний завод COCAL є сімейним бізнесом, якому протягом усієї своєї довгої історії вдалося адаптуватись до сучасних ринкових вимог, пріорітетом роботи якого є надання споживачу якнайкращої якості своєї продукції.
 

Бутылочки избраного производителя(8)

Ron Miel Canario
Pippermint Smarts
La Mocita
Guajiro Dorado
Guajiro
Ginebra La Garza
Cobana
Brezloff Dry Vodka

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2021 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь