Great Valley Co.

«Грейт Велл» є холдингом, об'єднуючим кілька великих виноробних підприємств, де виробляються першосортні коньяки і марочні вина.
Компанія є одним з прямих спадкоємців традицій вірменського виробництва коньяків, що бере свій початок з другої половини XIX століття.
Компанія «Грейт ВЕЛЛ» (Great Valley) була заснована в 1998 році бізнесменом Тиграном Арзаканцяном.


Свою назву, що в перекладі з англійської означає «Велика долина», компанія отримала на честь Араратської долини — житниці Вірменії, де згідно з біблійною легендою Ной висадив першу виноградну лозу, з бурштинових ягід якої отримав найдавніше вино. Спирт для вірменського коньяку дистилюють з добірного винограду Араратської долини, де виноградники існують ще з біблійних часів.
 
 
 
 

 
Емблема компанії — левиця, що тримає спис. У вірменському епосі ця благородна тварина уособлює матір-годувальницю, а міцні напої у вірмен прийнято називати левиним молоком.
Головний винороб компанії «Грейт ВЕЛЛ» Роберт Азарян (заслужений винороб Росії та Вірменії, З 1986 по 1993 рік працював головним спеціалістом ЕКЗ, а потім ще чотири роки — у знаменитому НДІ безалкогольної, пивоварної та виноробної промисловості в Москві) відомий всій країні. Коньяк, вироблений під його керівництвом, користується великим попитом не тільки в країнах колишнього Радянського Союзу, але і у всьому світі.
 


Коньяки виготовляються за класичною технологією лише з місцевих сортів винограду з дотриманням прийнятого в 1999 році Національного стандарту, що вимагає розливу на території Вірменії. Високий рівень організації виробництва в компанії підтверджується сертифікатом міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001. За обсягами виробництва, експорту і продажів коньяку, а також із закупівель винограду «Грейт ВЕЛЛ» займає одну з лідируючих позицій у Вірменії. За всю історію свого існування компанія «Грейт ВЕЛЛ» була визнана гідною понад 300 нагород на міжнародних виставках у Росії, Європі та Америці.
 
 
 
 
 
Основна виробнича база «Грейт ВЕЛЛ» знаходиться в місті Ошакан. Тут зосереджені значні запаси високоякісних коньячних спиртів. Виробничі цехи і лабораторія обладнані найсучаснішим обладнанням.
На території заводу є дегустаційний зал і винний льох Маран, де відвідувачі можуть насолодитися витонченим смаком коньяків і вин «Грейт Велл». Другий завод компанії — вино-коньячний завод,
заснований у 1905 році в самому центрі Араратської долини — в місті Арташат. Протягом ста років роботи завод був одним з найбільших виноробних підприємств Вірменії.

Компанія «Грейт ВЕЛЛ» запрошує Вас стати свідком народження своїх знаменитих коньяків і вин. Під час екскурсії по заводу гості зможуть відвідати виробничі цехи, винний льох, де зберігаються старі вина
і проводиться їх дегустація; екскурсія завершується дегустацією коньяків в спеціальному дегустаційному залі.
 

Бутылочки избраного производителя(1)

Tsar Tigran

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2020 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь