Roner AG, Distilleries

Винокурний завод Roner розташований між сонячними садами і виноградниками на території Південного Тіроля, в виноробному селі Tramin. Це сімейна компанія, яка переважно дистилює ексклюзивні грапи з фруктових дистилятів, а також має непогані якісні лікери.
Висока якість сировини, використання найсучасніших методів і чітких правил щодо дистиляції, які були передані з покоління в покоління, дозволяють Roner отримувати дистиляти високої якості, відомі своїми справжніми і природними характеристиками.
У 1946 році Готфрід Roner, син відомого винороба прийняв активну участь у власному виноробстві, у нього виникла ідея створення власної винокурні. Завдяки його ентузіазму і чуттю, ця ідея розроблялась протягом декількох років і призвела до створення відомої компанії.
Через рік, заснована компанія, якій за цей час вдалося купити іншу, розпочала дистиляцію плодів типових Південному Тіролю, це було ідеальним середовищем існування в регіоні.
Таким чином, у 1965 році, нова винокурня була побудована на околиці Tramin, а в 1972 році до винокурні були приєднані нові приміщення.
До 1989 року навіть в цих нових будинках стало недостатньо місця для виробництва, і тому було прийнято рішення про розширення області переробки фруктів, додавши ще 3000 m². У 1998 році компанія була додатково розширена, тепер в приміщеннях розташовується виробництво оцту та сучасна лабораторія.
Завзятість і максимум уваги до якості в кожній окремій стадії виробництва і кінцевого продукту підтримуються на Roner. Андреас Roner, директор, і Гюнтера Roner, начальник Distiller, очолили компанію. Вони зуміли передати їх пристрасть до традиції, що в третьому поколінні відіграє велику роль для самого виробництва. Roner має 35 співробітників, у сфері виробництва, продажу і маркетингу. У 2001 році винокурня Roner була першою італійською винокурнею яка отримала ISO (контроль якості)9001/2000 за якість своєї власної системи управління. З метою забезпечення подальшої міцної основи для компанії, якості, етики, тільки вибрані сировини використовуються на виробництві і це є дуже жорстким правилом.
Саме завдяки цьому поєднанню традицій і модернізації, досягаються гарантії якості для майбутнього.
 

Бутылочки избраного производителя(1)

Williams

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2019 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь