Vinuri Ialoveni S.A.

Vinuri Ialoveni S.A.
Акціонерне Товариство «Vinuri Ialoveni» — єдине виноробне підприємство в Республіці Молдова, яке виробляє вина «Ialoveni» згідно з класичною Іспанською технологією (плівковим методом) і які однакові за смаком з винами, виготовленими в регіоні Херес (Jerez) в Іспанії.

Традиційно близько 90% всього обсягу виробництва винзаводу є вина Ialoveni (Херес). Підприємство засноване в 1953 році і розташоване в центрі повіту Кишинеу. Основною діяльністю підприємства є переробка винограду, виробництво, розлив і комерціалізація плівкових вин. Дбайливо зберігаючи традиції, наші майстри винороби виробляють вина що підкорюють знавців вин дивовижно тонкими смаковими поєднаннями. Вина мають незабутній досконалий смак, який завжди нагадає вам про  Ialoveni та професіоналізмі його виноробів. Це справжнє мистецтво вирощувати виноград, комбінуючи нові технології що розвиваються, природні землі, місцевий мікроклімат і навіть схили, де ростуть виноградники. Вина «Ialoveni» доставлять вам виключну насолоду, підтверджуючи майстерність виноробів AO «Vinuri Ialoveni» в частині витримки вин у дубових бочках, яка дозволяє їм набути багатий смак та тонкий аромат.

Завдяки сучасним технологіям кондиціонування та розливу, вина «Ialoveni» відповідають найвищим стандартам ринку, а їх якість відзначено більше ніж 50 золотими та срібними медалями на різних міжнародних змаганнях, конкурсах та дегустаціях. Гордістю винзаводу є отримання Гранд Прі за якість на престижному міжнародному конкурсі в Стамбулі (1991), а також інші нагороди, завойовані в Ялті, Тбілісі, Таллінні, Будапешті, Бухаресті, Барселоні, Братиславі, Стамбулі, Римі, Мадриді, Кишиневі і Москві.

«Ialoveni» — вино високої якості, за зовнішню красу і ошатність його ще в старовину порівнювали з «жовтим нарцисом у срібній чаші», містить безліч біологічно активних речовин, благотворно впливають на організм. Завдяки нашим майстерним виноробам, багатовіковим традиціям виробництва вина, виноградникам, розташованим на найродючіших чорноземах у світі, а також особливим кліматичним умовам, завод виробляє вийняткові плівкові вина «Ialoveni» (Херес), вкладаючи усі зусилля та душевне тепло, щоб Ви насолоджувалися найкращими винами з Молдови. Одного разу спробувавши «Ialoveni», Ви, крім отриманоъ насолоди, передасте своїм дітям і онукам силу Геракла і мудрість богині Софії.
 

Бутылочки избраного производителя(9)

Ialoveni Tare
Ialoveni Sec
Ialoveni Romanita
Ialoveni Gloria
Ialoveni de Desert
Ialoveni Armonios
Heres Ialoveni Tare
Heres Ialoveni De Desert
Gloria 5* Clasic

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2021 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь