Привіт всім!

 
Привіт всім хто завітав на мою сторінку, невеликий сайт — мого хоббі. Сподіваюсь, що мої друзі, колеги, а також відвідувачі оцінять його позитивно. Адміністратори і я, як основний «тримач» колекції цих чарівних пляшечок, працюємо над тим, щоб сайт був інформаційним та наповненим і зацікавив не тільки колекціонерів-алкомінімалістів, а й людей які розуміються в різновидах алкогольної продукції.

Ідея створити таку особисту сторінку виникла у мого швагра, який і підштовхнув мене зайнятися цією захоплюючою справою. Велике задоволення знати все про речі привезені з усього світу і які є у власній колекції. Спершу ми планували тільки виставити колекцію на показ, але пізніше вирішили описати особливості кожної пляшечки. Ми намагаємось зацікавити відвідувачів не тільки сухими описами, але й історією і фактами створення напоїв присутніх в колекції. А також, цікавими є описи виробників, міфи і легенди про створення назв, етикеток і самих дизайнів пляшок.

На даний час, робота ведеться по внесенню усіх пляшечок до каталогу, а також редагування існуючих екземплярів. На перший погляд, це легка справа, але не так все просто. Оскільки окрім фото і опису даного напою потрібно також знайти цікаву інформацію про виробника, її історію, а також цікаві і пізнавальні факти. Тому будемо насичувати сайт всім тим, що буде не тільки цікавим, але й пізнавальним.

Дякуємо за відвідування і ваші коментарі!
 

Оставить коментарий

Им'я
 
Коментарий
 
Код проверки
 
 
 
© 2021 Алкоминималистика. Частная коллекция Андрея Стецуры | Обратная связь